Про мене

Камашев ЕвгенийРадий усіх вітати на своєму сайті.

Мене звати Євген Камашев.

Професійно проектним управлінням займаюся вже більше 17 років, починаючи з того часу, як отримав відповідний диплом «Менеджер проектів і програм».

Працюючи в різних компаніях та реалізовуючи різноманітні проекти отримав достатньо практичного досвіду та знань у цій галузі.

При цьому сильний BackGround у галузі ІТ дуже сильно «полегшив життя» за участю та управління більшістю проектів.

Так як якщо подивитися на проекти, що реалізуються в українських компаніях, то близько 80% з них вимагають участі ІТ підрозділів та/або включають у своє охоплення впровадження ІТ платформ

Що ще сильно допомогло в управлінні проектами, то це військова юність (Київське суворовське військове училище та Київський інститут військово-повітряних сил) та служба у лавах збройних сил (звільнявся в запас у званні капітана).

Якщо ж говорити про «офіційне» підтвердження моєї компетенції в галузі управління проектами, то можна зайти на сайт Міжнародної Асоціації Управління проектами (IPMA) http://ipma.word і знайти мене в розділі сертифікованих проектних менеджерів. (Сертифікат Level A).

Таким чином Управління проектами — одна з моїх ключових компетенцій, яку я розвиваю, керуючи проектами та програмами, проводячи аудити, будуючи проектні офіси, проводячи навчання та надаючи  допомогу у формуванні та супроводі проектних команд.

Що стосується Коучинга, то цей інструмент я почав застосовувати в роботі, відколи пройшов відповідний сертифікаційний курс Еріксонівського університету і отримав сертифікат Професійного коуча.

У процесі роботи я зрозумів, що коучинг дуже допомагає в Управлінні проектами, тому розробив ряд власних коучингових програм, для допомоги проектним менеджерам у більш ефективному управлінні проектами. Крім цього, часто використовую коучинг при роботі з клієнтами з питань особистої ефективності та розвитку бізнесу.

Так як я досить інтенсивно займаюся своїм розвитком як професійним так і особистісним, то щороку обов’язково проходжу не менше 2-х тренінгових програм. Крім цього, у 2014 році отримав ступінь МБА в Единбурзькій Бізнес Школі.

Мою «трудову біографію» Ви можете подивитися на Linked IN, власне як і відгуки партнерів, начальників, підлеглих про мою роботу у різних компаніях.

Інформацію про мої подорожі, про те, що мені подобається і т.д. можна пошукати на моїй сторінці в facebook або запитати у мене особисто.

Якщо ж у Вас залишилися питання або навпаки з’явилося бажання познайомитися зі мною особисто, а мої навички та досвід може Вам чимось допомогти, можете зв’язатися зі мною будь-яким зручним способом. В розділі «Контакти» є вся необхідна для цього інформація.

 

 

И наконец, я принял решение, что пора начинать делится своими  навыками и знаниями, для чего и прошел в сентябре 2009 года тренинг

Оставьте свой комментарий

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.